Apartamentai Palangos centre | Palangos Panorama

Gyvenimo gurmanams

Nuo išskirtinio butikinio stiliaus, prabangos dvelksmo, modernumo prieskonių iki erdvės, kuri sukurta atsipalaiduoti, užsimerkti ir leistis į pojūčių kelionę.

Viena didžiausių pridėtinių verčių, kurią neabejotinai įvertins apartamentų gyventojai yra atsiveriančios panoraminės terasos į Palangos centrą – areną ir bažnyčią, panoraminis liftas iki 11 aukšto, jūros ir miško panorama. Nuostabi Palangos architektūra, jūros kvapas ir atmosfera, vaizdas – užgniaužia kvapą – ar gali būti geriau? Akimirkos, kurias norisi išgyventi dar ir dar kartą.

Apartamentai

Ieškantiems antrojo būsto arba investicijai – kainos ir kokybės santykis

Tavo būsimi namai prie Baltijos jūros – patikimose rankose! Projektą valdo ,,Nter Asset Management“ – Lietuvos banko prižiūrima investicijų valdymo įmonė, kuri specializuojasi trijose turto klasėse: nekilnojamojo turto, privačios skolos ir privataus kapitalo. Bendrovė vykdo veiklą daugiau nei 20 metų, o jos bendras valdomas turtas viršija 100 mln. eurų. Įmonei priklausantis fondas ,,Nter Opportunity Fund I“ Palangoje valdo prabangių apartamentų kompleksus „Palangos panorama“ ir „Palangos ašis“.

Bendruomeniškumas - čia gyventi gera

Aplinka yra ne tik tai, kur mes pasirenkame būti, bet ir tai, ką sukuriame patys. „Palangos panorama“ tai ir privati, ir socialinė erdvė, kurioje gera kurti ir gauti atgalinį ryšį.

Išskirtinė kaimynystė ir bendruomenė – žmonės, kuriuos vienija bendras tikslas ir svajonės – gyvenimas ypatingoje aplinkoje, akimirkos euforija, prabanga, kokybiški pasirinkimai, meilė jūrai, gamtai.

Susisiek su mumis ir gauk geriausią pasiūlymą.

    Įrašykite patogų Jums laiką. Su Jumis susisieks ir susitars dėl susitikimo ir suderins detales