Unikali komercinė erdvė nuomai pačioje Palangos širdyje

Tai unikalios, išskirtinės ir ypač erdvios komercinės patalpos, kurios puikiai pritaikytos tiek restoranui, tiek ir kitų verslo sričių atstovams. Ši vieta gali būti strategiškai aktuali tiems, kas planuoja savo verslo plėtrą Palangoje arba turi patalpas, tačiau plečiasi ir ieško naujos, išskirtinės komercinės erdvės.

Pristatome Jums ypač unikalią vietą, pačioje Palangos širdyje, Premium klasės apartamentų komplekse, kur galite pasiekti tiek didelį potencialių klientų srautą iš visos Palangos ir pajūrio, tiek ir esamus apartamentų gyventojus, kurių pajamos orientuotos į premium klasės segmentą. Kviečiame susisiekti ir apžiūrėti gyvai, kokius išskirtinės koncepcijos sprendimus galėtumėte įgyvendinti. Esant poreikiui galime pasiūlyti dizainerių paslaugas bei pilnos apdailos paslaugas.

Susisiekite

Prabangios, erdvios patalpos pirkimui

Galite tapti ir šios išskirtinės komercinės erdvės savininku. Investicija į NT Palangos širdyje visada yra augančios vertės ir generuoja išskirtines pajamas. Mes esame pasiruošę pasirūpinti ir ilgalaikės nuomos modeliu – tokiu atveju būtų investicija ne tik į NT, tačiau ir į verslo modelį, generuojantį pastovias pajamas.

Susidomėjote? Norėtumėte investuoti į išskirtines patalpas Palangos širdyje? Susisiekite ir susitikime gyvai.

Susisiekite