Apartamentai Palangos centre | Palangos Panorama

Ideali vieta tiek ieškantiems ramybės, tiek norintiems paprastai pasiekti gražiausias ir žinomiausias Palangos vietas.

Jūra

Vos penkios minutės iki mūsų nuostabaus pajūrio. Idealiai pritaikyta jaukiems pasivaikščiojimams besigrožint Palangos architektūra ir gamtos oaze – parku.

Ar gali įsivaizduoti, koks jausmas užplūstų iš tiesų pasitinkant saulėtekį nuostabioje panoraminėje terasoje, jaučiant jūros kvapą ir garsiai tariant – tai mano namai. Atrodo nerealu, tiesa? Bet jei tai yra tavo mintyse – gali būti ir realybėje. Čia, Lietuvos pajūryje, apartamentai, kuriuose gera būti, kurti, pailsinti mintis ir atgauti jėgas, energiją.

Parkai

Palangos botanikos parkas, dar žinomas kaip Birutės parkas – vienas gražiausių Šiaurės Europoje. Nuo Gintaro muziejaus iki nuostabios gamtos ir jaukumo. Čia malonu ne tik pasivaikščioti, bet ir pasisemti naujų idėjų, išgerti puodelį kavos, pasišnekučiuoti.

Vos 8 minutės iki Meilės alėjos ir Palangos vasaros parko – didžiausios pramogų vietos šeimai, 6 minutės iki Interaktyvaus lietuviškų pasakų parko, per 4 minutes pasieksite Skulptūrų parką – pasirinkimai tiek aktyviam šeimos laisvalaikiui, tiek ramiam pasivaikščiojimui ir meditacijai.

Pramogų ir restoranų įvairovė visai čia pat

Dinamiška, judri, o kartu tokia miela ir kelianti nostalgijas Basanavičiaus gatvė – centras, pripildytas gardžios kavos kvapo, šurmulio ir pasirinkimų.

Nuo restoranėlių iki jaukių suolelių ir pramogų. Viskas vienoje vietoje: restoranų įvairovė – ,,Pušų paunksmėje”, ,,Vila komoda”, ir kiti. Pramogos – apžvalgos ratas, Palangos koncertų salė, ir kiti populiariausi objektai bei parduotuvės pasiekiami greičiau nei per dešimt minučių.

Susisiek su mumis ir gauk geriausią pasiūlymą.

    Įrašykite patogų Jums laiką. Su Jumis susisieks ir susitars dėl susitikimo ir suderins detales